Dhe kjo është mirë për të ndryshuar opinionet e njerëzve.

Unë e di se njerëzit të biseduar në lidhje me mua, por unë nuk e le të ndikojë në mua. «Askush nuk do të kritikojë mua më shumë se veten time. Kështu që njerëzit mund të flasin dhe kjo është në rregull.

Dhe kjo është mirë për të ndryshuar opinionet e njerëzve. «3 Ibrahimovic ka qenë i impresionuar me tregon e fundit Lindelof e ish-Red Devil Zlatan Ibrahimovic së fundmi vlerësoi shfaqje Lindelof, por pranoi Suedezi shok i tij nuk ishte mjaft e mirë në fillim të karrierës së tij të Bashkuara. Ai tha: «Ai kishte një kohë të vështirë në United në fillim. «Është tipike suedeze të arrijë dhe të jetë miqësore për të gjithë. «Unë i thashë atij:» Ju jeni këtu për të mbijetuar, të mos jetë miqësore.

Kështu që ju duhet për të kryer «. Ai ka qenë duke bërë mirë kohët e fundit. Unë nuk mendoj se kjo është një çështje e aftësisë, është në kokë «3 Lindelof po lulëzon nën Solskjaer Por Lindelof ishte pak i mahnitur me bashkatdhetarët komentet e tij, duke thënë:».

Në fushë, yeah, ndoshta unë mund të ketë qenë pak më shumë veten në fillim. «Por në fillim, mënyrën se si unë jam jashtë fushës unë doja të jenë më të qetë dhe të shohim se çfarë lloj i njerëzve unë jam me dhe pastaj të bëjë gjykimin. Por Zlatan dhe unë të marrë më të mirë, sepse ne të dy mund të kenë mendime. Është e mirë. «Lindelof dhe Manchester United janë pranë në veprim sot kundër Southampton në Old Trafford në 3 dhe ju mund të dëgjoni veprimit jetojnë në talkSPORT.

Për të thonë se Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov kishte gjak të keq çon në luftën e tyre UFC 229 do të jetë shfaqje e shekullit. Tani, vetëm pesë muaj më nga më me fitim UFC pay-per-view i të gjitha kohërave, gjysma e luftës titull ka ecur larg nga sporti.

2 Conor Mcgregor infektues Khabib Nurmagomedov në UFC 229 McGregor njoftoi të martën se ai do të jetë shkelën larg nga Mixed Martial Arts dhe ndërkohë që shumë tifozë dhe ekspertët njësoj janë skeptikë, irlandez ka quajtur atë shpërblej për herë të dytë. Herën e parë McGregor ‘pension’ ai vazhdoi për të luftuar dy herë në gjashtë muajt e ardhshëm dhe kjo ka një të ndjehen të ngjashme me të.

Por, Nurmagomedov e bëri të sigurt se ai kishte fjalën e tij në këtë çështje në Twitter me një cicërimë të egër. Nuk mund të jetë vetëm një mbret në xhungël. Vetëm ☝️ pic.twitter.com/BuqVNUkoR0 — khabib nurmagomedov (@TeamKhabib) 26 mars 2019 Për të qenë të drejtë me ruse, ai është mbreti tani dhe jepet libri i tij i pamposhtur, ai është ndoshta përgjegjës për pension McGregor.

Notorious i thoshte vetëm javën e kaluar ai ishte në diskutime për të luftuar në korrik për UFC, por raportet kanë sugjeruar refuzimin UFC për të luaj në duke i dhënë atij disa aksione në kompani dhe refuzimin e tyre për të dhënë një rematch me Nurmagomedov ka bërë McGregor shkojnë bold . Në qoftë se kjo është një lojë të pulave, Dana White është ende për të injoroj. 2 McGregor është mbajtur prapa nga Dana White në skenë në Nju Jork Ai ka thënë se nëse ai ishte McGregor, ai do të dalin në pension shumë dhe dëshironte më e madhe e tij kurrë të tërheqë edhe në përpjekjet e tij në të ardhmen.

Nurmagomedov ka të drejtë të kthehet në veprim muajin e ardhshëm dhe ajo besohet gjerësisht se ai do të përballet me fituesin e ndeshjes së përkohshme lehtë titull mes Max Holloway dhe Dustin Poirier.
Olivier Giroud shënoi golin e tij të 35-Francë të hënën si ata siguruan një fitore të lehtë 4-0 ndaj Islandës. Asi Chelsea u transferua në tretë në të gjitha me kohë listën golashënuesi më i mirë i Francës dhe shkoi përpara David Trezeguet.

11 Olivier Giroud ka 35 gola për Francë Samuel Umtiti, Kylian Mbappe dhe Antoine Griezmann ishin edhe ne protokoll në Euro 2020 kualifikuese të tyre në Paris, kur ata vazhdonin fillimin e saj të përsosur. Vetëm dy emra të ulen përpara sulmuesi Chelsea me 17 të nevojshme për të lëvizur në vendin e parë, por ai tashmë ulet mbi lojtarë të elitës, duke treguar se sa Underrated ai ka qenë gjatë gjithë karrierës së tij.

Kontrollo të 10 golashënuesve të lartë në historinë e Francës më poshtë. FUNDIT FOOTBALL NEWS Lëvizja GOSSIP Man United për Juventus ACE, Arsenal në tokë wonderkid, plus Spurs përditësim LIV-LEY STUFF Jake Livermore rrjeta goditje fantastike si buzë West Brom kaluar Birmingham 3-2 NUK messing rreth Claude Makelele herë premtuar për të vënë legjendë Barcelonës në spital jetojnë në talkSPORT 2 West Brom vs Birmingham: Komenti live stream dhe konfirmuar ekipet jetojnë në TS2 Portsmouth vs Sunderland: Checkatrade Trophy final për të goditur rekord frekuentimit shumë i sjellshëm Man United për të paguar Molde £ 1 milion pas emërimit epokë të re Ole Gunnar Solskjaer e Shoqatës së futbollit njofton Mark Billingham si menaxherët ri i veprimit të marrë ekzekutiv Premier League përgatitur për të marrë ekipet dilte nga fusha në rastet e racizmit 10.

Karim Benzema — 27 Sulmuesi i Real Madridit ka bërë 81 paraqitje për vendin e tij, por e fundit e atyre që erdhën në 2015. 11 Karim Benzema ka nuk ka luajtur për Francën nga viti 2015 = 8. Youri Djorkaeff — 28 përpara fituar Kupën e Botës me Francën në vitin 1998 dhe ka luajtur 82 herë, pasi duke e bërë debutimin e tij në vitin 1993.

11 Youri Djorkaeff në Kupën e Botës 2002 = 8. Antoine Griezmann — 28 Një nga yjet aktuale të skuadrës që ndihmuan të fitojë Kupën e Botës në vitin 2018. 28 golat e tij kanë ardhur në 69 paraqitje. 11 Griezmann ndihmoi Francën për të fituar Kupën e Botës = 6. Vetëm Fontaine — 30 Fontaine luajtur vetëm 21 herë për Francën, por shënoi një pabesueshme 30 gola, duke përfshirë 13 në gjashtë ndeshje në Kupën e Botës 1958.

Ky rekord ende qëndron si më i shënoi në një turne të vetëm. 11 Just Fontaine dribbling rreth portierit Brazil në Kupën e Botës 1958 = 6. Jean-Pierre Papin — 30 Papin luajtur 54 herë për vendin e tij në mes të 1986 dhe 1995 dhe i ndihmoi ata të përfunduar e treta në Kupën e Botës 1986.

11 Jean-Pierre Papin shënuar 30 herë për vendin e tij 5. Zinedine Zidane — 31 Mesfushori ka luajtur 108 herë për të marrë qëllimet e tij 31 dhe ishte një nga heronjtë që ndihmuan të fitojë Kupën e Botës 1998 në Francë. Ai gjithashtu ka marrë Topin e Artë për lojtar të turneut në Kupën e Botës 2006, pavarësisht tij famëkeq dërguar jashtë në finale për kokë-kufi Marco Materazzi në gjoks.

11 Zinedine Zidane me Kupën e Botës në vitin 1998 4. David Trezeguet — 34 Sulmuesi i pensionuar nga futbolli ndërkombëtar në vitin 2008 me 71 kapele dhe 34 gola dhe ka fituar Kupën e Botës në vitin 1998 dhe Euro në vitin 2000. 11 David Trezeguet ka lëvizur tani deri në katërt 3. Olivier Giroud — 35 Sulmuesi i Chelseat nuk është menduar shpesh si një nga më të mëdhenjtë, por historia e tij golashënues flet për veten.

Ai ka 35 gola në 89 kapele dhe ende mund të shtoni në atë shënoj. 11 Giroud është i treti në listën e gjatë gjithë kohës 2. Michel Platini e — 41 Platini është konsideruar shpesh si një nga futbollistët më të mëdhenj të të gjitha kohërave dhe shënoi 41 herë në 72 ndeshje për vendin e tij. Ai e mbajti rekordin si golashënuesi kryesor i Francës deri në 2007.

11 Michel Platini shënoi 41 gola për Francën 1. Thierry Henry — 51 Henry ishte golashënues kryesor i Francës në Kupën e Botës të vitit 1998, me tre, dhe shkoi për të fituar 123 kapele dhe 51 gola. 11 Thierry Henry është golashënuesi rekord i Francës
Herën tjetër do të shohim UFC në Evropë do të jetë në Stokholm, Suedi më 1 http://1xbet.footballresultstoday.org/1xbet-shqiperi/ qershor me një ngjarje të madhe kohore kryesore ndërmjet ish pretendentët dritë-së rëndë Alexander Gustafsson dhe Anthony Smith.

Në krye të kësaj, talkSPORT ekskluzivisht mund të njoftoj se vetë Liverpool Chris Fishgold do të marrë në Makwan «Z.